Advertisement

VISA KARTINI İLK KEZ KAYDET, 40 TL İNDİRİM HESABINA GELSİN!

VISA KARTINI İLK KEZ KAYDET, 40 TL İNDİRİM HESABINA GELSİN!
Kampanya Hakkında

Visa kartını ilk key kaydet 40 TL ekstra indirimin hemen sahibi ol!Bu kampanya DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş (“Trendyol”) ve Visa Europe Service Inc. (“VISA”) tarafından düzenlenmektedir.

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında trendyol.com'da Visa logolu tüm bireysel ve ticari kredi, banka ve ön ödemeli kartlar ile yapılacak alışveriş sonrasında Visa kartının ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir. İndirim kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kartlarının kayıtlı kalması gerekmektedir.

İndirim kuponu 15 Temmuz 2020 tarihinde trendyol.com'a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir.

İndirim kuponu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde push bildirimi yoluyla yapılacaktır.

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında kazanılan 40 TL değerindeki indirim kuponu 15-30 Temmuz tarihleri arasında trendyol.com'da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

İndirim kodu, trendyol.com ödemeler sayfasında “İndirim Kuponu/ Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir.

Kampanya için kazanılan indirim kuponu yukarıda belirtilen tarihler itibariyle kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir.

40 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez.

Bir alışveriş sırasında sadece bir indirim kullanılabilir.

İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Önceki kart kaydetme kampanyalarından yararlanan hesaplar, farklı Visa kartı kaydederek kampanyadan yeniden yararlanamamaktadırlar.

Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır.

İndirim, indirim kodunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir.

Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

Trendyol ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.

Katılım koşullarını www.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.


Trendyol mağazası altında paylaşılan alışveriş kampanyaları ve indirim kodlarından bir tanesi olan VISA KARTINI İLK KEZ KAYDET, 40 TL İNDİRİM HESABINA GELSİN!  fırsatı Giyim kategorisi altında yer almaktadır ve şuana kadar 821 kişi tarafından sorunsuz olarak kullanılmıştır. Trendyol tarafından paylaşılan fırsatları görüntülemek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İlgili kategoride yer alan tüm fırsatları görmek için Giyim kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Trendyol
Mağazaya Git
Yorum Yap
Yorum Yap